Zabudowy sklepowe i wyspy handlowe
Wyposażenie meblowe sklepów powinno charakteryzować się wyjątkowo solidnym i estetycznym wykonaniem. Dlaczego? Ponieważ klient, wchodząc do salonu, zwraca uwagę nie tylko na produkty, ale też na ogólne wrażenie miejsca.

Odpowiednio zaprojektowane regały oraz dobrze wykonane meble sklepowe mogą mieć bezpośrednie przełożenie na sprzedaż, a co za tym idzie - na sukces Twojej firmy. Wiemy też, jak zaplanować wnętrze sklepu, by najlepiej podkreślić jego charakter. Oświetlenie, dodatki i rozkład - to wszystko może nie jest najważniejsze, ale z pewnością nie może zostać pominięte w projekcie.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu mebli m.in dla branży kosmetycznej, komputerowej, spożywczej - produkty każdej z nich mają inną specyfikę i wymagają innej prezentacji, a meble i zabudowy nie pozostają tutaj pozbawione roli.
Zdaj się na nasze kompleksowe i profesjonalne podejście!

Zabudowy sklepowe i wyspy handlowe na zamówienie Warszawa

Zabudowa sklepu Twoich marzeń
Zabudowy, regały, witryny sklepowe
Niezależnie od branży i charakteru działalności, witryny powinny jak najlepiej prezentować ofertę sklepu. Oferujemy pomoc w aranżacji lub zrealizujemy Twój projekt sklepu. Pamiętaj też, że nie musisz martwić się załatwieniem dodatkowych usług (np. szklarza) - my wszystkim się zajmiemy!
Meble do restauracji na wymiar w Warszawie
Meble do baru w Warszawie
Wyspy i lady
Elementy te mają trudne zadanie - muszą pomóc nam w wyróżnieniu się spośród innych stoisk targowych. Poza produktem i samą naszą prezencją są jedynym komponentem który pomaga zachować spójny wizerunek i zaprasza klienta do zakupu produktu. Muszą więc prezentować się nienagannie. Oferujemy zarówno typowe rozwiązania spełniające wymagania danej galerii czy pasażu, jak i innowacyjne standy i lady z oryginalnych materiałów o ciekawych wzorach czy grafice.

Zabudowy sklepowe i wyspy handlowe Warszawa FAQ

Jesteś zainteresowany zabudową sklepową lub wyspami handlowymi?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda