Meble łazienkowe na wymiar
Łazienka jest miejscem służącym wszystkim członkom rodziny. Należy zaprojektować ją tak, aby była funkcjonalna i dostosowana do potrzeb każdego domownika. Mamy doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych i funkcjonalnych mebli łazienkowych. Stworzymy miejsce, w którym każdy będzie czuł się wyjątkowo dobrze.

Każda łazienka jest inna - może być mała, duża, lepiej lub gorzej wentylowana, może mieć kształt regularny lub być umiejscowiona na poddaszu. Niezależnie od wielkości czy położenia domowego centrum higieny, meble do łazienki powinny gwarantować łatwe utrzymanie czystości, być odporne na wilgoć oraz zapewniać funkcjonalność i wygodę.

Meble łazienkowe na wymiar Warszawa

łazienka na wymiar Twoich marzeń
Szafki łazienkowe, regały, szuflady
Miejsca do przechowywania kosmetyków i akcesoriów łazienkowych powinny cechować się pojemnością i szczególną ergonomią. Produkcja szafek łazienkowych odbywa się u nas także z myślą o zachowaniu ponadczasowej estetyki - wyposażenie łazienki powinno nam przecież służyć przez wiele lat, niezależnie od zmieniających się trendów.
Szafki łazienkowe, regały, szuflady na wymiar w Warszawie
Zabudowa meblowa pralki i suszarki na wymiar w Warszawie
Pralki i suszarki w zabudowie
Standardową usługą w naszym zakładzie stolarskim jest wykonanie dokładnych pomiarów łazienki i zaprojektowanie jej tak, aby dostęp do sprzętów AGD był wygodny. Kompleksowo sprawdzamy cechy danego pomieszczenia i projektujemy układ, w którym pralki i suszarki spełnią swoje praktyczne funkcje, nie zaburzając estetycznej równowagi wnętrza.

Meble łazienkowe na wymiar Warszawa FAQ

Jesteś zainteresowany meblami łazienkowymi na wymiar?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda