Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie na Bielanach

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie na Bielanach - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Meble na zamówienie to sprawdzony wybór do wszystkich domów i mieszkań, których mieszkańcy pragną cieszyć się wysokiej jakości, funkcjonalnymi i wytrzymałymi rozwiązaniami na lata. Takie meble na wymiar na Bielanach zamówisz w Pracowni Stolarskiej Kogut - firmie, która od 2015 r. zaopatruje klientów z Warszawy i całego województwa mazowieckiego w zabudowy meblowe z prawdziwego zdarzenia.

Nasza oferta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów z Bielan i innych części stolicy, którzy chcieliby posiadać oraz korzystać wyłącznie z najlepszych, sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabudów meblowych. We współpracy z naszym zakładem stolarskim zaprojektujesz swoje wymarzone meble do kuchni, meble łazienkowe na wymiar, szafy przesuwne, garderoby na zamówienie, meble do pokoju i sypialni oraz wiele innych. Sprawdź, jak współpracuje się z firmą, która osobiście wykonuje meble oraz troszczy się o każdy, najdrobniejszy detal!

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Meble na wymiar Warszawa Bielany - jak wygląda współpraca?

Pracownia Stolarska Kogut to sprawdzona i ceniona przez klientów z Warszawy i okolic firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji zabudów meblowych na zamówienie. Tworzymy meble na długie lata bezproblemowego użytkowania. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje, dostarczając im doskonałej jakości mebli, perfekcyjnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, aktualnych trendów oraz zasad współczesnej ergonomii.

Wykonujemy meble lakierowane, laminowane i inne, montujemy zamówione meble na miejscu oraz doradzamy, jakie rozwiązania mają szansę najlepiej sprawdzić się w konkretnej sytuacji. Dbamy o zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy - od rozmowy wstępnej, poprzez przygotowanie projektu, na montażu gotowych mebli kończąc. Oferujemy konkurencyjne ceny, krótki czas realizacji zlecenia, dotrzymanie ustalonych terminów, wysoką precyzję wykonania oraz meble na wymiar na Bielanach, z których będziesz dumny!

Wszystkie oferowane przez nas meble powstają na bazie najlepszych, sprawdzonych materiałów, dostosowanych do charakteru mebla oraz miejsca, w którym się on znajdzie. Z nami zaopatrzysz się w dobrej jakości meble, z których będziesz korzystać z przyjemnością każdego dnia. Jesteśmy profesjonalną firmą obsługującą klientów z Bielan, której wieloletniemu doświadczeniu możesz zaufać!

Współpraca z nami jest bardzo prosta. Aby ją nawiązać, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie i umówić osobiste spotkanie w naszym biurze. Na miejscu nasi doradcy wyjaśnią szczegóły współpracy, zaprezentują dostępne w naszej ofercie materiały oraz zapoznają się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Następnie, w oparciu o uzyskane informacje przygotują profesjonalny projekt, wizualizacje oraz wycenę mebli, a po akceptacji warunków, skierują meble do produkcji.

Meble kuchenne na wymiar Warszawa Bielany - dlaczego warto zamówić je w Pracowni Kogut?

Nasza stolarnia od samego początku swojego funkcjonowania na rynku specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Doskonale zdajemy sobie sprawę z istotnej roli, jaką zabudowy meblowe pełnią w kuchni - sercu oraz najważniejszemu pomieszczeniu w każdym domu.

W naszej ofercie znajdziesz dobrej jakości meble na wymiar, które świetnie odnajdą się w każdej domowej kuchni - bez względu na jej wymiary, wielkość czy układ. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować zarówno typowe zabudowy kuchenne, jak i dużo trudniejsze i bardziej wymagające projekty, które wymagają większego zaangażowania, doświadczenia oraz specjalistycznego know-how.

Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że do Twojej kuchni trafią wysokiej jakości, trwałe, solidne i estetycznie prezentujące się meble, które będą Ci długo i dobrze służyły, ułatwiały przygotowanie posiłków, usprawniały organizację zapasów oraz pozwalały na wygodne przechowywanie akcesoriów i sprzętów kuchennych.

Oferujemy meble w pełni dostosowane do potrzeb klienta, który ma pełny wpływ zarówno na wygląd i stylistykę zamówionej zabudowy, jak i na jej funkcjonalność oraz walory użytkowe. Z nami wybierasz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada, a my zajmujemy się jego realizacją - szybko, terminowo i w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy!

Meble na wymiar Warszawa Bielany FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar na Bielanach?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda