Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Nowym Dworze Mazowieckim

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Nowym Dworze Mazowieckim - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Pracownia Stolarska Kogut oferuje meble na zamówienie dla klientów w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach. Jeśli szukasz mebli, które idealnie pasują do Twojego wnętrza i stylu życia, Pracownia Kogut to doskonały wybór.

Meble na wymiar są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego i unikatowego. Przede wszystkim idealnie pasują do Twojego pomieszczenia. Nie musisz martwić się o to, czy meble są zbyt duże lub za małe, ponieważ są one projektowane z myślą o wymiarach Twojego wnętrza. Są także wyjątkowe i niepowtarzalne. To, co zobaczysz w sklepie meblowym, może nie odpowiadać Twoim potrzebom i gustowi. Zamawiając meble na wymiar, masz kontrolę nad każdym szczegółem, od koloru i materiału po styl i funkcjonalność.

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Dlaczego warto wybrać nasze meble na wymiar w Nowym Dworze Mazowieckim?

Gwarantujemy najwyższy standard wykonanych mebli. Posiadamy szeroki wybór materiałów, kolorów i faktur, dzięki czemu dobierzesz wygląd mebli idealnie do stylu swojego wnętrza. W ramach przygotowania projektu proponujemy usługę profesjonalnej wizualizacji, dzięki której będziesz mógł zobaczyć, jak finalnie produkt będzie wyglądał w Twoim wnętrzu.

Meble kuchenne na wymiar w Nowym Dworze Mazowieckim

Jesteśmy zespołem profesjonalnych wykonawców mebli specjalizujących się w projektowaniu i produkcji kuchni na wymiar.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie sprawiają, że jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie przestrzeń kuchenną, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Nasze kuchnie odznaczają się też wyjątkową estetyką i funkcjonalnością, a dzięki solidnemu wykonaniu będą Ci służyć przez lata.

Nasze realizacje dopasowujemy do gustu klienta. Oferujemy projekty mebli do kuchni w dowolnym designie. Nasze produkty są wyjątkowe, funkcjonalne, solidne i estetyczne - inne niż te, które możesz kupić w sieciowym salonie meblowym.

Meble na wymiar Nowy Dwór Mazowiecki FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar w Nowym Dworze Mazowieckim?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda