Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Raszynie

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Raszynie - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Meble na zamówienie od lat są synonimem jakości, solidności i wysokiej trwałości. Nic więc dziwnego, że są tak poszukiwane i pożądane także wśród mieszkańców Raszyna. Specjalnie z myślą o osobach, które planują wyposażyć swój dom, mieszkanie lub biuro w estetyczne, wytrzymałe i trwałe meble na wymiar, stworzyliśmy naszą ofertę. Jest ona skierowana do Ciebie, jeśli szczególną wagę przywiązujesz do detali, cenisz sobie indywidualne podejście, a także nie idziesz na kompromisy.


Pracownia Stolarska Kogut od 2015 r. dostarcza klientom z Raszyna i całego województwa mazowieckiego jakościowych mebli na wymiar. Z nami zrealizujesz każdy, nawet najbardziej oryginalny i wyszukany projekt. Nasza oferta jest skierowana zarówno do zwolenników klasycznych, sprawdzonych i ponadczasowych rozwiązań, jak i indywidualistów, którzy kochają spersonalizowane meble oraz stworzone pod kątem ich upodobań projekty.


Oferujemy Ci szeroki wybór mebli na wymiar. Klienci najczęściej zgłaszają się do nas w celu wykonania zabudowy kuchennej, mebli do salonu, szaf wnękowych do przedpokoju i sypialni, zabudowy garderoby, a także wyposażenia pokoju dziecięcego. Bez względu na to, czy planujesz zamówienie całego wyposażenia mieszkania lub domu od stolarza, czy marzysz wyłącznie o meblach kuchennych na wymiar lub szafie na zamówienie – znalazłeś właściwą firmę! Sprawdź, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić!

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Jak zamówić meble na wymiar w Raszynie?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, proces zamówienia mebli na wymiar w Raszynie staje się banalnie prosty! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz się na spotkanie w naszym biurze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie, mailowo i osobiście. Podczas spotkania oko w oko, nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami – dowiedzą się, czego potrzebujesz, na co zwracasz szczególną uwagę w meblach, kto oprócz Ciebie będzie z nich korzystał, a także dopasują proponowane rozwiązania do założonego budżetu.

W czasie spotkania w naszym biurze będziesz mógł także zapoznać się z dostępnymi na miejscu próbkami materiałów, na których pracujemy, zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje, a także dowiedzieć się szczegółów odnośnie do przebiegu współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszych dla Ciebie rozwiązań!

Po zaakceptowaniu projektu mebli i wyborze materiałów zakasujemy rękawy i z zapałem bierzemy się do pracy! Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze meble na zamówienie w Raszynie w 100% spełniały Twoje oczekiwania oraz stały się idealnym odzwierciedleniem Twojej wizji. Jesteśmy nie tylko solidni, dokładni i słowni, ale także terminowi – możesz mieć więc pewność, że meble trafią do Ciebie w ustalonym terminie!

Meble kuchenne na wymiar w Raszynie

W Pracowni Stolarskiej Kogut doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w każdym domu pełni kuchnia. To pomieszczenie, w którym nie tylko przygotowujemy posiłki, lecz także przyjmujemy gości oraz spędzamy wolny czas z rodziną. Specjalnie z myślą o klientach, którzy marzą o funkcjonalnej, estetycznej i w pełni dopasowanej do ich potrzeb kuchni, powstała nasza oferta – w oparciu o nią już dziś możesz zamówić meble kuchenne na wymiar do swojego domu lub mieszkania w Raszynie!

Meble kuchenne na wymiar w Pracowni Stolarskiej Kogut powstają na bazie sprawdzonych, jakościowych i dostosowanych do panujących w kuchni warunków materiałów. Naszym celem jest dostarczenie klientom idealnie dopasowanej do specyfiki pomieszczenia zabudowy, która będzie przy tym funkcjonalna, atrakcyjna wizualnie oraz w pełni zgodna z zasadami ergonomii. Wszystko po to, aby stworzona we współpracy z naszą pracownią zabudowa kuchenna nie tylko cieszyła oczy, lecz była przede wszystkim intuicyjna i komfortowa w codziennym użytkowaniu.

Realizujemy zamówienia na meble kuchenne na wymiar w Raszynie w dowolnej stylistyce. We współpracy z nami zaprojektujesz zarówno tradycyjną kuchnię, której wystrój pozostanie zawsze aktualny na przestrzeni lat, jak i stworzysz nowoczesną kuchnię w pełni zgodną ze współczesnymi trendami. Bez względu na to, jaką stylistykę wybierzesz, możesz mieć pewność, że nasze meble kuchenne na zamówienie w Raszynie będą Ci dobrze i długo służyły.

Meble na wymiar Raszyn FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar w Raszynie?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda