Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie Warszawa Ursus

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Ursusie - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Meble na zamówienie to zdecydowanie najlepszy wybór do domów i mieszkań, które chcemy urządzić wedle własnych upodobań i preferencji. Są trwałe, solidne i wytrzymałe, przez co stanowią doskonałą inwestycję dla osób poszukujących zabudów meblowych na lata. Mogą być utrzymane w dowolnej stylistyce i odzwierciedlać zarówno klasyczne podejście do urządzania domowych wnętrz, jak i stanowić idealne odwzorowanie współczesnych trendów.

Spełniające te kryteria meble mieszkańcy dzielnicy Ursus mogą już teraz zamówić w Pracowni Stolarskiej Kogut. Działamy na rynku od 2015 r. i dostarczamy klientom ze stolicy i całego województwa mazowieckiego sprawdzonych, jakościowych zabudów meblowych do ich domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje. Jeśli pragniesz wyposażyć swoje wnętrza w dobrej jakości meble na wymiar – sprawdź naszą ofertę!

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Meble na wymiar Warszawa Ursus. Jak złożyć zamówienie w Pracowni Kogut?

Pracownia Stolarska Kogut to mazowiecka firma, która od blisko 10 lat zaopatruje klientów z Warszawy i okolic w najwyższej jakości meble na zamówienie. Nasze rozwiązania stanowią idealne uzupełnienie wystroju domowej i firmowej kuchni, przedpokoju i garderoby. Oprócz tego, wykonujemy na zamówienie także meble łazienkowe, szafy przesuwne i wnękowe, meble do sypialni i pokoju dziecięcego, zabudowy gabinetów i biblioteczek oraz wiele innych rozwiązań. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie – w pełnej zgodzie ze sztuką stolarską oraz z uwzględnieniem potrzeb klientów.

Proces zamówienia mebli w naszej stolarni jest bardzo prosty. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie i ustalisz dogodny termin osobistego spotkania. Podczas indywidualnej rozmowy w naszym biurze poznasz warunki współpracy, obejrzysz przykładowe realizacje, a także będziesz mógł dotknąć materiałów, z których powstają nasze zabudowy meblowe i bliżej poznać ich właściwości. Uzyskasz także profesjonalną poradę odnośnie do Twojego projektu.

Jeśli nasza oferta i wycena przypadną Ci do gustu i zdecydujesz się na kontynuowanie z nami współpracy, podpiszemy umowę, a nasi eksperci przygotują dla Ciebie indywidualny projekt wraz z wizualizacjami. Po jego akceptacji będziemy mogli przystąpić do dzieła – produkcji Twoich mebli!

Jesteśmy nie tylko solidni i dokładni, ale także słowni i terminowi – współpracując z nami, możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ustalonym terminie, a gotowe meble trafią do Twoich wnętrz bez zbędnych opóźnień. W czasie montażu uzyskasz także stosowne wskazówki i instrukcje ich prawidłowego użytkowania. Wszystko po to, aby meble jak najdłużej i jak najlepiej Ci służyły!

Kuchnie na wymiar Ursus. Dlaczego warto zlecić ich wykonanie właśnie nam?

Wiodącą specjalizacją Pracowni Stolarskiej Kogut są kuchnie na zamówienie. To jedne z najważniejszych zabudów meblowych w każdym domu i mieszkaniu, których projektowaniu i wykonaniu warto poświęcić odpowiednią ilość czasu i zaangażowania. Nasze meble kuchenne na wymiar są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z dzielnicy Warszawa Ursus – tworzymy je w oparciu o najlepszej jakości, sprawdzone i estetycznie prezentujące się materiały, które są przy tym idealnie dostosowane do wymagających warunków panujących w kuchni.

Nasze meble kuchenne na zamówienie na Ursusie to rozwiązania na lata – idealnie sprawdzą się więc w docelowych domach i mieszkaniach, lecz nie tylko! Okażą się także strzałem w dziesiątkę do wynajmowanych apartamentów o najwyższym standardzie, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających najemców, zwracających uwagę na najmniejszy szczegół. Nasze zabudowy kuchenne mogą zostać wykonane w dowolnej stylistyce, przez co świetnie odnajdą się zarówno w całkowicie nowych wnętrzach, urządzanych do podstaw, jak i w domach i mieszkaniach, w których wymieniane jest tylko stałe wyposażenie kuchni.

Sprawdź, co dobrego możemy wspólnie zdziałać – zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na współpracę ze sprawdzoną firmą!

Meble na wymiar Warszawa Ursus FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar w Ursusie?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda