Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie na Ursynowie

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie na Ursynowie - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Ursynów to jedna z dzielnic Warszawy, w której Pracownia Stolarska Kogut od lat realizuje projekty meblowe. Klienci z Ursynowa mogą zamówić u nas kuchnie na wymiar i meble na zamówienie do pozostałych pomieszczeń, aby już wkrótce cieszyć się estetyczną, solidną i funkcjonalną zabudową swoich mieszkań i domów. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dbając o jego realizację na najwyższym poziomie. Nasze meble na zamówienie na Ursynowie powstają w oparciu o indywidualny projekt – stworzony przez naszych ekspertów lub dostarczony przez klienta.

Projekty realizujemy w oparciu o wizję i oczekiwania klientów, z uwzględnieniem ich potrzeb, oczekiwań oraz osobistego poczucia estetyki. Dbamy o to, aby nasze kuchnie na wymiar i pozostałe meble były w stanie sprostać wymaganiom każdej osoby oraz dobrze, właściwie i jak najdłużej służyły jej potrzebom. Jeśli szukasz sprawdzonej, profesjonalnej i w pełni zaangażowanej w swoją pracę pracowni stolarskiej, której powierzysz projektowanie i wykonanie zabudowy meblowej domu lub mieszkania na Ursynowie, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Jak zamówić meble na wymiar na Ursynowie?

Pracownia Stolarska Kogut działa od 2015 r. Od samego początku dążymy, aby dostarczać naszym klientom wyłącznie najlepszych, sprawdzonych rozwiązań – takich, z których sami chcielibyśmy korzystać! Pracujemy w oparciu o solidne materiały, najlepsze systemy oraz rozwiązania od renomowanych, cenionych w branży stolarskiej producentów. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, uwzględniając przede wszystkim potrzeby, oczekiwania oraz możliwości finansowe klienta.

Współpraca z Pracownią Kogut wiąże się z koniecznością poświęcenia minimum czasu i wysiłku. Aby ją rozpocząć, wystarczy skontaktować się z naszym biurem i umówić spotkanie. W jego trakcie omówione zostaną kluczowe zagadnienia związane z zamówieniem, klient będzie mógł obejrzeć próbki materiałów, na których pracujemy oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat współpracy. Nasi eksperci poznają jego potrzeby, a na podstawie przekazanych informacji przygotują projekt mebli, który pomoże w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy.

Po jego zaakceptowaniu przez klienta, bierzemy się do pracy! W umówionym czasie produkujemy meble, a kiedy są gotowe, ustalamy dogodny termin montażu. Za całe przedsięwzięcie odpowiedzialni są nasi profesjonalni montażyści, którzy dbają o dokładne ulokowanie mebli w poszczególnych pomieszczeniach. Jesteśmy dokładni, terminowi i zaangażowani we wszystkie działania – usługi stolarskie to nie tylko nasza praca, lecz przede wszystkim pasja!

Kuchnie na wymiar na Ursynowie

Pracownia Stolarska Kogut to miejsce, w którym można zamówić praktycznie każdy rodzaj mebli, do dowolnego pomieszczenia. Z nami spełnisz swoje marzenia o estetycznej zabudowie łazienki, klimatycznej sypialni i pokoju dziecięcym, funkcjonalnej garderobie, pojemnych szafach wnękowych, a także gotowym do produktywnej pracy zawodowej gabinecie lub biurze. Naszą specjalizacją są także kuchnie na wymiar – meble, bez których trudno dziś wyobrazić sobie estetycznie i funkcjonalnie zorganizowaną domową kuchnię.

Kuchnie na wymiar na Ursynowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Są synonimem indywidualnego podejścia do urządzania domu lub mieszkania, wysokiej jakości zastosowanych materiałów, a także ponadprzeciętnej jakości oraz funkcjonalności na miarę potrzeb współczesnych, wymagających użytkowników. Mebli kuchennych, które sprostają wszystkim tym wymaganiom nie musisz szukać daleko! Zamówisz je w Pracowni Kogut!

Oferujemy Ci kompleksowy zakres usług – od projektowania, po wykonanie oraz montaż gotowych mebli kuchennych w Twoim domu lub mieszkaniu na Ursynowie. Dzięki przemyślanym i sprawdzonym rozwiązaniom stworzona we współpracy z nami kuchnia będzie miała szansę stać się Twoim ulubionym pomieszczeniem w całym domu – idealnym miejscem do przygotowywania posiłków oraz przyjemnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Chcesz wiedzieć więcej? Umów osobiste spotkanie z naszymi ekspertami – jesteśmy do Twoich usług!

Meble na wymiar Warszawa Ursynów FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar na Urynowie?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda