Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie na Woli

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie na Woli - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Meble na wymiar nie bez powodu są synonimem najwyższej jakości i odzwierciedleniem indywidualnego podejścia do klienta. To rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się nie tylko w problematycznych, trudnych do zagospodarowania wnętrzach, ale także wszędzie tam, gdzie chcemy posiadać estetyczne, wysokiej jakości meble przygotowane na indywidualne zamówienie. Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach z Woli i innych dzielnic Warszawy przygotowaliśmy naszą ofertę. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia Twoich wnętrz w trwałe i estetyczne zabudowy meblowe!

Działająca od 2015 r. Pracownia Stolarska Kogut to nie tylko zakład stolarski. To miejsce, w którym zrealizujesz swoją wizję i zamówisz meble na wymiar idealnie dostosowane do Twoich potrzeb - gustu, poczucia estetyki, stylistyki wnętrza, rodzaju pomieszczenia, a także jego wymiarów. Realizujemy zarówno klasyczne, ponadczasowe zabudowy meblowe, jak i nowoczesne meble, które są idealnym aktualnie panujących trendów. Dzięki współpracy z nami uda Ci się spełnić wszystkie marzenia. Oto, co możemy Ci zaoferować!

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Meble na wymiar na Woli. Jak zamówić je w Pracowni Stolarskiej Kogut?

Nasza firma od początku swojego istnienia dba o zadowolenie klientów z Warszawy i okolic. Dostarczamy im trwałych, solidnych i pięknych mebli, które stanowią idealne dopełnienie wystroju różnych pomieszczeń w domu, mieszkaniu lub lokalu komercyjnym. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami oraz instytucjami ze stolicy i całego obszaru województwa mazowieckiego.

Projektujemy i realizujemy meble na zamówienie do kuchni, łazienki, salonu i sypialni. Przyjmujemy także zlecenia na zabudowy garderób, spiżarni, szafy wnękowe oraz meble biurowe, wyposażenie sklepów, lokali usługowych i wiele innych. Do każdej realizacji podchodzimy w indywidualny sposób, proponując naszym klientom wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązania, których jakości jesteśmy pewni.

Nasze meble powstają w pełnej zgodzie z wizją klienta - to on decyduje o rodzaju materiałów wykorzystanych do stworzenia zabudów, kolorystyce frontów, zastosowanych systemach oraz dodatkowych rozwiązaniach podnoszących bazową funkcjonalność mebli. Aby dowiedzieć się, co dobrego możemy Ci zaoferować, skontaktuj się z nami i umów na osobiste spotkanie w naszym biurze.

Nasi doświadczeni pracownicy zapoznają Cię z naszą aktualną ofertą, pokażą materiały, na których na co dzień pracujemy oraz poznają Twoje potrzeby i oczekiwania. W oparciu o przekazane informacje przygotowany zostanie indywidualny projekt, który pozwoli nam wyprodukować meble na wymiar spełniające Twoje wszystkie oczekiwania. O ich montaż na miejscu zatroszczą się natomiast nasi doświadczeni montażyści.

Kuchnie na wymiar na Woli - dlaczego warto wybrać naszą pracownię?

Naszą specjalnością są wysokiej jakości meble na wymiar do kuchni. To szczególnie wymagające zabudowy, których przygotowanie wymaga dużego doświadczenia w zakresie stolarki meblowej oraz specjalistycznego know-how. W końcu kuchnia nie bez powodu jest uznawana za serce każdego domu!

To miejsce w domu, które w pełni zasługuje na to, aby znajdowały się w nim wysokiej jakości meble - takie, z których będziemy z przyjemnością korzystali każdego dnia. Klienci z Woli znajdą je w ofercie Pracowni Stolarskiej Kogut, która jest w stanie wykonać meble kuchenne na wymiar w pełnej zgodzie z oczekiwaniami klienta. Nasze kuchnie na wymiar to funkcjonalne, projektowane w zgodzie z zasadami ergonomii zabudowy, które powstają w oparciu o starannie dobrane, wytrzymałe i dostosowane do panujących w kuchni warunków materiały.

Zamawiając je w naszej pracowni, możesz mieć pewność, że korzystanie z nich będzie wygodne i przyjemne, a same meble okażą się trafioną inwestycją na długie lata. Nasze meble do kuchni to strzał w dziesiątkę dla najbardziej wymagających klientów z Woli i całej Warszawy, którzy nie chcą iść na kompromisy - pragną korzystać wyłącznie z najlepszych, skrojonych na miarę ich indywidualnych potrzeb rozwiązań.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać nas bliżej, nie zwlekaj tylko skontaktuj się z nami! Możesz zrobić to mailowo, telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście w biurze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Meble na wymiar Warszawa Wola FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar na Woli?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda