Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Ząbkach

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Ząbkach - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut. Dlaczego?

Po pierwsze, meble na wymiar są idealnie dopasowane do Twojego pomieszczenia. Nasza Pracownia projektuje meble z myślą o konkretnej przestrzeni, co oznacza, że będą one idealnie pasować do pokoju i aranżacji.

Kolejną zaletą mebli na wymiar jest ich unikatowość. W Pracowni Stolarskiej Kogut projektujemy meble specjalnie dla Ciebie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i gustu. Możesz wybrać kolor, styl, materiał oraz dodatki, aby meble idealnie pasowały do reszty wystroju Twojego domu.

Meble na wymiar są także bardziej funkcjonalne. U nas możesz zamówić meble z dodatkowymi szafkami, półkami czy szufladami, które pomogą w przechowywaniu rzeczy i zorganizowaniu przestrzeni. Na specjalne zamówienie możemy także wykonać meble z ukrytymi skrytkami lub kryjówkami, aby bezpiecznie przechowywać swoje cenne przedmioty.

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Jak zamówić meble na wymiar w Ząbkach?

Jeśli szukasz mebli w Ząbkach, warto skorzystać z usług naszej pracowni stolarskiej. W Pracowni Kogut możemy zaprojektować i wyprodukować dla Ciebie meble dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłeś.

Przede wszystkim, warto skontaktować się z nami i umówić się na spotkanie w celu omówienia projektu i zobaczenia próbek materiałów. Nasz zespół doświadczonych fachowców przedstawi spersonalizowaną ofertę dla Ciebie, pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań i doradzi, jakie materiały będą najlepsze do produkcji Twoich mebli.

Po zaakceptowaniu projektu i wyborze materiałów, nasza Pracownia przystąpi do produkcji Twoich mebli. Będziemy na bieżąco informować Cię o postępach pracy, abyś miał pewność, że meble będą wykonane zgodnie z Twoją koncepcją.

Meble kuchenne na wymiar w Ząbkach

Kuchnie na wymiar i meble kuchenne na zamówienie w Ząbkach - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kuchni na wymiar oraz mebli kuchennych na zamówienie. W naszej Pracowni tworzymy najwyższej jakości meble kuchenne. Oferujemy kompleksowy zakres usług, począwszy od projektowania, aż do wykonania i montażu mebli w Twoim domu.

Nasze kuchnie na wymiar charakteryzują się funkcjonalnością, trwałością i estetyką. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoja kuchnia stanie się idealnym miejscem nie tylko do przygotowywania posiłków, ale również do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Meble na wymiar Ząbki FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar w Ząbkach?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda