Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Zalesiu

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Zalesiu - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Pracownia Stolarska Kogut od 2015 r. zaopatruje klientów z województwa mazowieckiego w wysokiej jakości meble na zamówienie. Nasza oferta jest skierowana do inwestorów z miejscowości Zalesie i okolic, którzy stoją przed wyborem mebli do swojego domu, mieszkania lub firmy. Oferujemy kompleksową obsługę całego przedsięwzięcia – od projektowania zabudowy i dobór materiałów, poprzez produkcję mebli, na montażu gotowych rozwiązań u klienta kończąc.

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta zarówno z samego przebiegu realizacji zamówienia, jak i z efektu końcowego. Pracujemy w oparciu o sprawdzone, jakościowe materiały, systemy i rozwiązania, cenione w branży stolarskiej i wśród klientów. Jeśli chcesz wyposażyć swoje wnętrza w najlepszej jakości meble, idealnie skrojone na miarę Twoich potrzeb – zapoznaj się z naszą ofertą!

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut

Jak zamówić meble na wymiar w Zalesiu we współpracy z naszą pracownią?

Pracownia Stolarska Kogut posiada ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar. Chętnie podejmujemy się zarówno standardowych zamówień na meble kuchenne, do łazienki i szafy w zabudowie, jak i realizujemy bardziej złożone i skomplikowane projekty. Nie boimy się wyzwań i zawsze jesteśmy otwarci na nowe!

We współpracy z nami zaprojektujesz i zrealizujesz meble na zamówienie do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego, meble gabinetowe, zaaranżujesz swoją wymarzoną garderobę, a także wykonasz profesjonalne zabudowy wnęk. Nasza działalność jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, uważnie zapoznając się z potrzebami klienta i proponując mu najlepsze, mieszczące się w jego budżecie usługi.

Proces zamówienia mebli w naszej firmie jest bardzo łatwy. Aby poznać bliżej nas, naszą pracę oraz to, co możemy Ci zaoferować, wystarczy się z nami skontaktować. Możesz zrobić to na kilka sposobów – napisać do nas maila, zadzwonić do biura lub zjawić się w naszej siedzibie w Dawidach Bankowych. Nasi pracownicy ugoszczą Cię, zapoznają się z Twoimi potrzebami i specyfiką zamówienia oraz zaproponują sprawdzone produkty.

Na miejscu będziesz mógł także na własne oczy zobaczyć próbki materiałów, na których pracujemy oraz bliżej poznać ich właściwości. Nasi pracownicy pomogą w ich dopasowaniu do specyfiki pomieszczenia, rodzaju mebli, a także posiadanego przez Ciebie budżetu. Następnie, oparciu o ustalenia przygotują projekt, a po jego akceptacji przystąpią do działania – produkcji Twoich wymarzonych zabudów meblowych! O ich montaż w docelowym wnętrzu zatroszczą się natomiast nasi wykwalifikowani monterzy.

Meble kuchenne na wymiar w Zalesiu - dlaczego ich realizację warto powierzyć Pracowni Kogut?

Jednym z najczęściej realizowanych przez naszą firmę zamówień są zabudowy kuchenne na wymiar. Meble na zamówienie idealnie odnajdują się w pomieszczeniach przeznaczonych do przygotowywania i podawania posiłków. Kuchnie w polskich domach są zwykle małe, a ich powierzchnię użytkową dodatkowo ograniczają skosy, kominy wentylacyjne oraz okna. Aranżacja takich wnętrz bywa więc problematyczna, jednak nie we współpracy z nami!

Pracownia Stolarska Kogut wychodzi naprzeciw potrzebom tym mieszkańcom Zalesia i okolic, którzy marzą o optymalnie, estetycznie i funkcjonalnie zagospodarowanej kuchni. Nasze kuchnie na wymiar są idealnie dopasowane do metrażu pomieszczenia, pozwalając na wykorzystanie całego dostępnego pod zabudowę miejsca. Powstają w oparciu o jakościowe, sprawdzone i wytrzymałe materiały, dostosowane do warunków panujących we wnętrzu, w którym gotuje się i przygotowuje posiłki.

Realizowane we współpracy z naszą firmą kuchnie na wymiar w Zalesiu to rozwiązania idealnie skrojone na miarę ich przyszłych użytkowników. Nasi klienci mają pełen wpływ nie tylko na wygląd zabudowy meblowej, a także decydują, jakie systemy i dodatkowe rozwiązania się w niej znajdą. Mają także pełną swobodę w zakresie dopasowania jej funkcjonalności do potrzeb swoich i swoich najbliższych. Współpraca z nami to strzał w dziesiątkę dla wymagających osób, które nade wszystko cenią sobie jakość, trwałość oraz unikalność wyposażenia swoich wnętrz.

Meble na wymiar Zalesie FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar w Zalesiu?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda