Meble restauracyjne, zabudowy do baru i kawiarni
Kiedy kończy się dzień roboczy i każdy z nas marzy o zasłużonym odpoczynku, dokąd najchętniej się udajemy? Tak, oczywiście część z nas odpowie, że do domu, ale wiele osób wieczorny, szczególnie weekendowy odpoczynek kojarzy ze spotkaniem ze znajomymi w barze, kawiarni lub restauracji!

Lubimy spotykać się z przyjaciółmi i rodziną “na mieście”, aby nie zaprzątać sobie głowy sprzątaniem mieszkania czy zapewnieniem gościom posiłku.

Jako przedsiębiorcy natomiast rozumiemy, jak żmudna jest walka o utrzymanie się na rynku i zadowolenie klienta.

Nasza oferta mebli dla restauracji, barów i kawiarni opiera się na wieloletnim doświadczeniu i dobrej znajomości rynku - meble do zabudowy w obiektach gastronomicznych to nasza specjalność.

Meble restauracyjne i barowe na wymiar Warszawa

restauracji i bar Twoich marzeń
Meble do restauracji
Blaty barowe, ekskluzywne loże przy hotelowym foyer, czy studencka knajpka ze smaczną pizzą, meble na wymiar do restauracji powinny być ładne, wygodne i łatwe w pielęgnacji.
Meble do restauracji na wymiar w Warszawie
Meble do baru w Warszawie
Zabudowy do baru
W barze widoczny powinien być przede wszystkim alkohol, dlatego zabudowa będzie ułatwiać jego prezentację na barowej ścianie. Aby dobrze przypatrzeć się menu, gość będzie miał okazję usiąść na wygodnym krześle barowym za odpornym na otarcia i wilgoć blatem! Intensywna eksploatacja nie jest straszna naszym materiałom!
Meble do kawiarni
Eleganckie stoliki i tapicerowane fotele? A może surowy minimalistyczny design z loftowym zacięciem? Niezależnie od wybranego stylu, wykonanie odpowiednich mebli do swojej kawiarni możesz zlecić nam. Mamy doświadczenie w dobraniu odpowiednich materiałów do stylistyki.
Meble do kawiarni na wymiar w Warszawie

Meble restauracyjne na zamówienie Warszawa FAQ

Jesteś zainteresowany meblami do baru lub restauracji?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda