Meble do przedpokoju na wymiar
Przedpokój jest takim wyjątkowym miejscem w domu, w którym czeka na nas stęskniony pies, słychać śmiech dzieci, które biegną na spotkanie z nami Jest wizytówką mieszkania - jego wystrój ma wpływ na pierwsze wrażenie.

Najczęściej nie mamy tu do dyspozycji dużej przestrzeni, dlatego kluczowym jest, aby zaprojektować szafy, wnęki i inne elementy wyposażenia w sposób umożliwiający swobodne poruszanie się (szczególnie w pośpiechu!).

Oferujemy szafy wnękowe na wymiar, regały, komody, piękne szafki i inne meble oraz elementy wyposażenia, dzięki którym już od progu będzie towarzyszyć Ci dobre samopoczucie.

Meble do przedpokoju na wymiar Warszawa

zabudowa przedpokoju Twoich marzeń
Szafy na wymiar - szafy wnękowe, zabudowy wnęk
Od wielu lat w przedpokojach królują szafy z drzwiami przesuwnymi, które sprawdzają się dzięki sprytnej oszczędności miejsca. Aby pomieścić wszystkie ubrania i galanterię, szafy te powinny być odpowiednio głębokie, w miarę możliwości szerokie, a pod względem wysokości komfortowe w użytkowaniu. Dokładnie sprawdzimy wymiary i na zamówienie zaprojektujemy miejsce do przechowywania odzieży wierzchniej i dodatków dla całej rodziny. Projektujemy także stylowe i pojemne szafy z drzwiami uchylnymi.
Szafy na wymiar - szafy wnękowe, zabudowy wnęk na wymiar w Warszawie
Półki, komody, regały na wymiar w Warszawie
Półki, komody, regały
Niezależnie od tego, czy lubisz minimalizm, awangardowy styl eklektyczny, czy bogactwo wnętrz glamour - zaprojektujemy na zamówienie komodę z szufladami, szafkę czy narożny stolik w dowolnej estetyce, zachowując optymalną funkcjonalność.
Szafy biurowe
Wykonujemy na zamówienie także szafy biurowe o eleganckim wyglądzie, które stanowią doskonałe rozwiązanie zagospodarowania biurowego metrażu. Pomagają także utrzymać porządek w dokumentach i akcesoriach. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać projekt dopasowany do potrzeb Twojej firmy.
Szafy biurowe na wymiar w Warszawie

Meble do przedpokoju na wymiar Warszawa FAQ

Jesteś zainteresowany meblami do przedpokoju na wymiar?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda