Szafy na wymiar
Jeśli nie jesteś fanem wystroju loftowego, w którym funkcje szaf pełnią gołe wieszaki, zapewne planujesz swoje ubrania przechowywać w dobrze zaprojektowanej i wykonanej szafie. Wysokiej jakości szafa, czy to wolnostojąca, czy w zabudowie, powinna być obowiązkowym elementem wystroju każdego przedpokoju, garderoby czy biura.


Wykonujemy szafy z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi, wolnostojące, zabudowy wnęk, domowe, biurowe, dziecięce, do każdego pomieszczenia i w każdym stylu!

Szafy na wymiar i szafy wnękowe Warszawa

szafy wnękowe Twoich marzeń
Szafy do przedpokoju
Powinny być wykonane z myślą o pośpiechu, jaki towarzyszy nam przy wyjściu z domu, ale też estetyczne, by cieszyły oko naszych gości.
Szafy do przedpokoju na wymiar w Warszawie
Garderoby na zamówienie w Warszawie
Garderoby
Domowe królestwo ubrań zasługuje na kompleksowe zaopatrzenie w pojemne i funkcjonalne szafy wnękowe na wymiar do zabudowy. Wnętrze szafy pełne półek, szuflad, fronty z płyty meblowej czy drewna, drzwi przesuwne czy uchylne - realizujemy każdy pomysł na szafy na wymiar w Warszawie i okolicach.
Szafy biurowe i do pokoju
Oferujemy wykonanie i montaż mebli na wymiar do każdego rodzaju wnętrz - małych, dużych, regularnych i na poddaszu. Nasze meble są projektowane z myślą o kształcie danego pomieszczenia, co jest ważne np. w przypadku pokoi ze skosami. Regały do domowej biblioteczki czy pojemne i bezpieczne szafy do dziecięcych pokoików również nie są nam straszne!

Wykonujemy szafy na wymiar z najlepszych materiałów, oferujemy też montaż. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, jakie szafy będą najlepsze dla Twojego wnętrza!
Szafy biurowe i do pokoju na wymiar w Warszawie

Szafy na wymiar Warszawa FAQ

Jesteś zainteresowany szafami na wymiar?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda