Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Zielonce

Kuchnie na wymiar i meble na zamówienie w Zielonce - idealne rozwiązanie dla Twojego domu z Pracownią Stolarską Kogut.

Jeśli szukasz mebli dopasowanych do Twojego domu, Pracownia Stolarska Kogut to miejsce dla Ciebie. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, co oznacza, że możemy stworzyć dla Ciebie meble dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłeś.

W naszej ofercie znajdziesz meble kuchenne na wymiar, kuchnie w zabudowie, meble łazienkowe, szafki, szafy wnękowe, garderoby, meble biurowe, a także wiele, wiele innych.

Zaprojektujemy funkcjonalną kuchnię na wymiar, szafki do przedpokoju z unikatowymi frontami, czy zestaw mebli dziecięcych z płyty mdf.

Bezpłatnie wykonamy wycenę dostarczonego projektu meblowego. Zapewniamy kompletny projekt wraz z wizualizacją oraz profesjonalną produkcję i montaż mebli.

Ścieżka projektu

Chętnie współpracujemy z biurami architektonicznymi jak również z klientem indywidualnym, który znajdzie
u nas kompleksowe rozwiązania swoich preferencji w kontekście mebli na wymiar.
1
Rozpoznanie potrzeb
Jest to pierwszy kontakt z klientem, zajmujemy się stworzeniem koncepcji, wstępną wyceną oraz doradztwem w zakresie usług i możliwości projektowych.
2
Zawarcie umowy projektowej
Na podstawie rozpoznania potrzeb klienta podpisujemy umowę zawierająca wymarzony projekt.
3
Inwentaryzacja
W tym etapie dokonujemy weryfikacji koncepcji, wspólnie z klientem pomagamy w wyborze sprzętu AGD oraz dodatkowego wyposażenia.
4
Zawarcie umowy realizacyjnej
Na podstawie projektu technologicznego i wspólnych uzgodnień podpisujemy umowę pozwalającą na przejście do wdrożenia projektu.
5
Realizacja
W tej fazie projektu dokonujemy montażu mebli na zamówienie oraz nadzorujemy przebieg prac.

6
Zadowolony inwestor
Przekazujemy zrealizowany projekt klientowi, dziękujemy za współpracę.
Pracownia Kogut
Dlaczego my?
Tworzymy meble z pasją. Uwzględniamy cechy charakterystyczne danych pomieszczeń, indywidualny gust klienta i jego budżet. Jesteśmy otwarci zarówno na tradycyjne rozwiązania, jak i wprowadzanie nowoczesnych technologii.


Napisz do nas, zadzwoń, lub odwiedź nasze biuro projektowe - czekamy na Twój wyjątkowy pomysł!

Meble kuchenne na wymiar w Zielonce

Decydując się na zamówienie mebli kuchennych na wymiar w Zielonce masz pewność, że będą one dostosowane do Twoich potrzeb oraz wymagań. Wszystko zaczyna się od projektu – to wtedy możesz przedstawić swoje oczekiwania i preferencje, a także skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych fachowców, którzy pomogą Ci dopasować kuchnię do Twojego stylu życia, gustu oraz przestrzeni dostępnej w Twoim domu. Jest to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń, oraz wnętrz o nieregularnych kształtach.

Kolejnym plusem naszych mebli kuchennych jest ich wysoka jakość. W pracowni Kogut stosujemy tylko najlepsze materiały i najnowsze technologie produkcji, dzięki czemu nasze kuchnie są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Meble na wymiar Zielonka FAQ

Jesteś zainteresowany meblami na wymiar w Zielonce?


Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda