Kuchnie na wymiar Warszawa i okolice
Kuchnia jest sercem domu - tutaj gotujemy posiłki dla naszych bliskich, dzieci dekorują pierniczki na święta i goście plotkują podczas domówki. Każdy dom jest wyjątkowy, dlatego meble kuchenne powinny być niepowtarzalne, unikatowe i skrojone na wymiar każdej rodziny. Stworzymy Twoją kuchnię tak, aby była piękna i praktyczna.

Do urządzenia kuchni powinno się podejść z wyjątkową dbałością, dlatego nasze meble na wymiar są stylowe i jedyne w swoim rodzaju, a także tworzone z uwzględnieniem wygodnego użytkowania sprzętów AGD. Dzięki współpracy z biurem projektowym zapewnimy Ci wnętrze godne kuchni szefa kuchni.

Jesteśmy gotowi zrealizować każdą wizję projektanta naszego klienta z dbałością o zachowanie kuchennej funkcjonalności.

Meble kuchenne na wymiar Warszawa

kuchnia na wymiar Twoich marzeń
Szafki kuchenne
Funkcjonalne, pojemne, wygodne - to nasze priorytetowe wytyczne przy produkcji kuchennych szaf i szafek. Fronty kolorowe czy stonowane, szuflady z fantazyjnymi uchwytami - zrealizujemy każdy pomysł.
Szafki kuchenne na wymiar w Warszawie
Wyspy i blaty kuchenne na wymiar w Warszawie
Wyspy i blaty kuchenne
Do wykonania naszych mebli kuchennych, wysp i blatów używamy najwyższej jakości materiałów, odpornych na zarysowania, zabrudzenia i wilgoć.
Kuchnie w zabudowie i wolnostojące
Zabudowa niska, wysoka, w kształcie litery L, dwurzędowa czy w linii prostej - żaden rodzaj kuchni nie jest nam obcy. Przedstaw nam swoją wizję i zapytaj o wycenę - czekamy, by zrealizować Twój wyjątkowy pomysł na kuchnię!
Kuchnie w zabudowie i wolnostojące na wymiar w Warszawie

Meble kuchenne na wymiar Warszawa FAQ

Jesteś zainteresowany meblami kuchennymi na wymiar w
Warszawie i okolicach?

Nasze usługi oferujemy klientom prywatnym i właścicielom małych i dużych przedsiębiorstw w całej Warszawie (m.in. w dzielnicach takich jak Ursynów, Wilanów czy Mokotów), Wołominie, Zielonce, Ząbkach, Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim, Nadarzynie, Konstancinie-Jeziornej, Piastowie, Józefowie, Mińsku Mazowieckim, Nowym Dworze Mazowieckim, Łomiankach, Legionowie, Pruszkowie, Jankach, Komorowie, Milanówku, Ożarowie Mazowieckim, Raszynie i okolicach.

Wyślij zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Załącznik
Nasi klienci

ul. Stefana Starzyńskiego 66,
Dawidy Bankowe, 05-090
NIP: 534 254 08 83
Napisz do nas!
biuro@pracowniakogut.pl

Dla klientów indywidualnych i B2B
+48 792 10 10 89

Sprawy formalne
+48 730 023 600
Made on
Tilda